Assortiment
Gek op chardonnay? Dan zit u goed. Wij hebben onze favoriete wijnen van chardonnay van dit moment voor u op een rij gezet. Van volle, houtgerijpte chardonnays tot pure, frisse versies. Van Bourgogne tot Zuid-Afrika.
Want chardonnay, die vinden we overal. Het is een druivenras dat zich niet snel uit het veld laat slaan. Koel, gematigd of warm klimaat. Chardonnay kan het allemaal aan. Op zoek naar een lekkere chardonnay? Scroll snel omlaag en laat u verrassen.
Italiaanse witte wijn met een krachtig en intens aroma van citrusfruit, eikenhout en boter. De volle smaak past heel goed bij rijke visgerechten of risotto met bospaddenstoelen.
38,90
Vanaf 12 flessen 35,66 per fles
Krachtige droge witte wijn met een intens aroma van rijpe tropische vruchten, zoals mango en ananas, toast en eikenhout. De smaak zet krachtig en rond in en ontwikkelt zich geurig met een zachte en aanhoudende afdronk.
Aanbeveling van onze wijnadviseur Julien Platenburg
"In 2017 heb ik mogen helpen met de persingen in vinificaties van de wijnen bij DeMorgenZon in Zuid-Afrika..." Lees meer
34,20 per fles
Droge witte wijn met een aroma van fris geel fruit, zoals appel en meloen. De smaak is soepel en fris aromatisch. Prima bij vele visgerechten, maar is ook een heerlijk aperitief.
16,85
Vanaf 12 flessen 15,45 per fles
Fraaie, aromatische droge witte wijn uit Frankrijk, met geurnuances van toast, rijpe appel, mango en wat eikenhout. De zachte, milde smaak past goed bij verfijnde visgerechten, gevogelte of milde pasta.
Aanbeveling van onze wijnadviseur Julien Platenburg
"Tijdens mijn stage als assistent-wijnmaker bij Domaine Arjolle in 2016 onder leiding van Francois Teisserenc heb ik veel geleerd over het vinificatieproces..." Lees meer
14,70 12,95 per fles
Complexe, droge witte wijn. Lichtgeel van kleur, met een subtiele geurexpressie van limoen, hazelnoot en vuursteen. Redelijk vol en sappig van structuur met een mooie fraîcheur. De afdronk is krijtdroog, verfijnd en aanhoudend. Combineert perfect met stevige visgerechten, zoals kabeljauw, tarbot en zeetong, of zeevruchten.
22,70 per fles
Zuid-Franse witte wijn met een aroma van groene appel, boter en eiken. De smaak is vol, krachtig en fris. Uitstekend bij pasta, vis, mosselen, garnalen en rivierkreeftjes.
Lichtgeel gekleurde witte wijn met subtiele geuren van limoen, witte perzik en vuursteen. De smaak is krijtdroog, verfijnd en aanhoudend. Complexe, droge witte wijn die perfect combineert met verfijnde vissoorten als kabeljauw, tarbot en zeetong, of schaal-en schelpdieren.
Voordelen eigen account